Mājās / Mūsu klientiem / Svara kategorijas aprēķins

Svara kategorijas aprēķins

Vagona kravas svara kategoriju nosaka atkarībā no aprēķinātās kravas masas saskaņā ar norādīto tabulu.

Sūtījuma aprēķinātā masa Svara kategorija
12t un mazāk 10t
No 13 līdz 16t 15t
No 17 līdz 23t 20t
No 24 līdz 26t 25t
No 27 līdz 31t 30t
No 32 līdz  36t 35t
No 37 līdz 40t 40t
No 41 līdz 46t 45t
No 47 līdz 51t 50t
No 52 līdz 55t 55t
56t un vairāk 60t

Ja vagons tiek piekrauts mazāk par minimālo svara normu, par kravas aprēķināto masu uzskata vagona piekraušanas minimālo svara normu.

Ja vagons tiek piekrauts vairāk par minimālo svara normu, par kravas aprēķināto masu uzskata kravas faktisko masu, kas noapaļota līdz pilnām tonnām, taču nav mazāka par svara kategorijas masu, kam pieder konkrētā krava.

Par kravas aprēķināto masu uzskata kravas faktisko masu, kas noapaļota līdz pilnām tonnām, turklāt 500 kg un vairāk tiek noapaļoti līdz pilnām tonnām, bet mazāk par 500 kg netiek ņemti vērā.

Mazu kravu gadījumā aprēķinātā kravas masa ir faktiskā kravas masa, kas noapaļota līdz pilniem 100 kg, ja kravas masa nepārsniedz 3300 kg. Ja kravas masa pārsniedz 3300 kg, par kravas aprēķināto masu uzskata kravas faktisko masu, kas noapaļota līdz pilniem 100 kg, taču nav lielāka par 5 tonnām.

Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: optimāla transporta plāna un maršruta izstrāde un realizācija, muitas un sanitāro formalitāšu izpildīšana, kravu dokumentu noformēšana, jūras krāvēju darbu organizēšana, vajadzības gadījumā organizējam kravas pagaidu nokraušanu un uzglabāšanu, apdrošināšana.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Konteineru vilciens

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Konteineru noma

Vadošo pasaules ražotāju konteineri ļauj uzturēt jebkuru kravas pārvadāšanai vajadzīgo režīmu.

Ritošā sastāva noma

SUNGATE ritošajā sastāvā ir 300 pielāgotas platformas un 30 dīzeļģeneratoru vagoni.

Remonta bāze

Kravu saglabātību, pirmkārt, refrižeratoru kravu, transportēšanas laikā garantē aprīkojuma augstais drošums.

Specializētā ritošā sastāva noma

SUNGATE piedāvā iznomāt sakabes refkonteineru pārvadāšanai.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Pieteikums konteinervilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai.

Par uzņēmumu

SIA SUNGATE ir dibināta Rīgā 1992. gadā, un jau 20 gadus sekmīgi darbojas starptautisko transporta pakalpojumu tirgū, apvienojot jūras, dzelzceļa un sauszemes transporta iespējas, ostas krāvēju pakalpojumus un pārvadājumu dokumentu noformēšanu.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013