Mājās / Mūsu pakalpojumi / Kravu transportēšana / Ātrbojīgo kravu transportēšana

Ātrbojīgo kravu transportēšana

Ātrbojīgo kravu transportēšana
  • SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Galvenie galamērķa punkti ir Krievija, Kazahstāna un Vidusāzijas valstis. Līderību nodrošina paša uzņēmuma ritošā sastāva parks un vairāk nekā piecpadsmit gadus ilga pieredze.

Ātrbojīgo kravu pārvadājumus veic, izmantojot uzņēmuma refrižeratoru sakabju vilcienus, kas sastāv no 40’ HC refrižeratoru konteineriem, kuri ir novietoti uz īpaši aprīkotām pielāgotām platformām, un dīzeļģeneratora vagona. Elastīgā refrižeratoru konteineru vilciena izveides sistēma ļauj pārvadāt kravu partijas no 20 līdz 550 tonnām uz vietām vairāk nekā deviņu tūkstošu kilometru attālumā un pastāvīgi uzturēt uzdoto temperatūras režīmu. Visos maršrutos vilcienu pavada pieredzējušu mehāniķu brigāde, kas uzrauga konteineru darbderīgumu un kravas saglabātību.

Mēs uzņemsimies nepieciešamā iekārtu skaita piegādi, pavaddokumentu noformēšanu, muitas un veterināro formalitāšu izpildīšanu, dzelzceļa tarifu apmaksu, kravas pagaidu glabāšanu muitas noliktavā un saldētavā, ostas krāvēju darbu veikšanu un citu ar kravas transportēšanu saistītu jautājumu risināšanu, ņemot vērā klienta individuālās prasības.

Mūsu zināšanas un pieredze ļauj klientiem garantēt kvalitatīvu apkalpošanu un drošu kravas transportēšanu.

Kravas saglabātību garantē savstarpējās apdrošināšanas asociācija TT Club, kas ir līderis kravu pārvadājumu apdrošināšanas jomā.

Šo pakalpojumu sniedz arī citi reģionālie ofisi:

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem

 
Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: optimāla transporta plāna un maršruta izstrāde un realizācija, muitas un sanitāro formalitāšu izpildīšana, kravu dokumentu noformēšana, jūras krāvēju darbu organizēšana, vajadzības gadījumā organizējam kravas pagaidu nokraušanu un uzglabāšanu, apdrošināšana.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Konteineru vilciens

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Konteineru noma

Vadošo pasaules ražotāju konteineri ļauj uzturēt jebkuru kravas pārvadāšanai vajadzīgo režīmu.

Ritošā sastāva noma

SUNGATE ritošajā sastāvā ir 300 pielāgotas platformas un 30 dīzeļģeneratoru vagoni.

Remonta bāze

Kravu saglabātību, pirmkārt, refrižeratoru kravu, transportēšanas laikā garantē aprīkojuma augstais drošums.

Specializētā ritošā sastāva noma

SUNGATE piedāvā iznomāt sakabes refkonteineru pārvadāšanai.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Pieteikums konteinervilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai.

Par uzņēmumu

SIA SUNGATE ir dibināta Rīgā 1992. gadā, un jau 20 gadus sekmīgi darbojas starptautisko transporta pakalpojumu tirgū, apvienojot jūras, dzelzceļa un sauszemes transporta iespējas, ostas krāvēju pakalpojumus un pārvadājumu dokumentu noformēšanu.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013