Mājās / Par kompāniju / Partneri

Partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Krievijas Dzelzceļi (RŽD)

ir stratēģiskais partneris. Tiešais līgums ar AAS "RŽD" vadību par Krievijas dzelzceļa tarifu apmaksu ļauj klientiem piedāvāt izdevīgus un konkurētspējīgus transportēšanas tarifus.

Latvijas Dzelzceļš (LDz)

ir Latvijas koncerns, kas nodrošina dzelzceļa pārvadājumus Latvijas teritorijā. Ilggadēja partnerība un cieši lietišķie sakari starp SUNGATE un LDz garantē sekmīgu sadarbību arī nākotnē.

Noord Natie Ventspils terminals SIA (NNVT)

ir daudzmērķu kravu pārkraušanas centrs. Ventspils brīvostā. Šis ir Baltijas reģionā visjaunākais terminālis, kurā apstrādā ro-ro tipa, konteineru un ģenerālkravas.

Rīgas Centrālais terminālis (RCT)

darbojas Rīgas brīvostas teritorijā un ir viens no lielākajiem ostas krāvēju uzņēmumiem Latvijā.

Baltic Container Terminal Limited (BCT)

atrodas Rīgas brīvostā un pašlaik ir viens no straujāk augošajiem konteineru termināļiem Baltijā.

Rīgas Universālais Terminālis

Termināļa specializācija ir ģenerālkravu un gāžamkravu pārkraušana, piemēram, konteineri, nestandarta un smagsvara kravas, zāģmateriāli, zāģu skaidas un granulas, apaļkoki, kā arī saldēti pārtikas produkti un berami produkti.

SIA MEK "Transsistema"

ir lielākais transportēšanas operators Vidusāzijā

Carrier Transcold Performance Parts Group

ir pasaulē vadošais refrižeratoru konteineru ražotājs. Drošu konteineru izmantošana darbā garantē ātri bojājošos kravu pārvadājumu kvalitāti.

SeaCo

ir viens no lielākajiem konteineru iznomātājiem. SUNGATE un GESeaCo ciešā sadarbība ļauj klientam operatīvi piedāvāt nepieciešamo kravas konteinera tipu un daudzumu.

TAL International

piedāvā saviem klientiem konteineru nomas risinājumus. Uzņēmuma rīcībā ir vislielākais konteineru parks, un tam ir stratēģiskas pārstāvniecības visā pasaulē.

Seaсastle Inc

ir liels konteineru pārvadājumu aprīkojuma iznomātājs. Uzņēmumam pieder savs konteineru un konteineru kuģu parks, kuru tas pārvalda.

Savstarpējās apdrošināšanas asociācija TT Club

ir vadošais uzņēmums starptautisko transporta un loģistikas pakalpojumu jomas apdrošināšanas un riska novērtējuma nozarē. SUNGATE un TT Club sadarbība garantē pārvadājumu drošību un drošumu.

Starptautiskā ekspeditoru asociācija FIATA

nevalstiska kravu pārvadājumu organizācija, kura apvieno vairāk nekā 40 000 transporta un loģistikas uzņēmumu.

Transsibīrijas pārvadājumu koordinācijas padome

ir lielākā nekomerciālā pārvadātāju asociācija, kas darbojas, lai piesaistītu tranzīta un ārējās tirdzniecības kravas Transsibīrijas maršrutā. SUNGATE ir Padomes loceklis.

Transporta un sakaru institūts (TSI)

ir galvenais partneris zinātniski analītiskās bāzes izveidē uzņēmuma SUNGATE darbības un visas transporta un loģistikas nozares attīstības un optimizācijas veicināšanai.

Venta Group

– muitas, noliktavas un transporta pakalpojumi Krievijā, Somijā, Ķīnā, Baltijā un Kazahstānā.

Ekspeditoru uzņēmums „Avelana Logistik”

nodrošina pilnu ekspeditoru pakalpojumu spektru visa veida kravu organizēšanai un pārvadāšanai uz jebkuru pasaules vietu ar visa veida transportu un tā kombinācijām.
Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: optimāla transporta plāna un maršruta izstrāde un realizācija, muitas un sanitāro formalitāšu izpildīšana, kravu dokumentu noformēšana, jūras krāvēju darbu organizēšana, vajadzības gadījumā organizējam kravas pagaidu nokraušanu un uzglabāšanu, apdrošināšana.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Konteineru vilciens

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Konteineru noma

Vadošo pasaules ražotāju konteineri ļauj uzturēt jebkuru kravas pārvadāšanai vajadzīgo režīmu.

Ritošā sastāva noma

SUNGATE ritošajā sastāvā ir 300 pielāgotas platformas un 30 dīzeļģeneratoru vagoni.

Remonta bāze

Kravu saglabātību, pirmkārt, refrižeratoru kravu, transportēšanas laikā garantē aprīkojuma augstais drošums.

Specializētā ritošā sastāva noma

SUNGATE piedāvā iznomāt sakabes refkonteineru pārvadāšanai.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Pieteikums konteinervilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai.

Par uzņēmumu

SIA SUNGATE ir dibināta Rīgā 1992. gadā, un jau 20 gadus sekmīgi darbojas starptautisko transporta pakalpojumu tirgū, apvienojot jūras, dzelzceļa un sauszemes transporta iespējas, ostas krāvēju pakalpojumus un pārvadājumu dokumentu noformēšanu.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013