Mājās / Mūsu klientiem / Negabarīta kravu klasifikācija

Negabarīta kravu klasifikācija

Augšējās
negabaritātes
zona
Kopējā
augšējās un sāna negabaritātes zona
Sāna negabaritātes zona
Apakšējās negabaritātes zona

Dzelzceļa negabarīta kravas tiek klasificētas pēc negabaritātes zonas:

un pēc negabaritātes pakāpes:

Negabaritātes indekss

Pārvadājot negabarīta kravu, SMGS pavadzīmē, ailē ''Kravas nosaukums'' tiek izdarīta atzīme "Negabarīta krava..... (kravas negabaritātes indekss)".

Negabaritātes indekss sastāv no 5 zīmēm:

1. zīme - N burts (negabaritāte)

2. zīme - apakšējās negabaritātes pakāpe, vat tikt apzīmēta ar skaitlisko lielumu no 1 līdz 6

3. zīme - sānu negabaritātes pakāpe, vat tikt apzīmēta ar skaitlisko lielumu no 1 līdz 6

4. zīme - augšējās negabaritātes pakāpe, vat tikt apzīmēta ar skaitlisko lielumu no 1 līdz 3

5. zīme - vertikālā virsnegabaritāte, ar skaitlisko lielumu 8.

Negabaritātes neesamība, t.sk vertikālās virsnegabaritātes neesamība, visās zonās atbilstošajā negabaritātes indeksa zīmē tiek atzīmēta ar ciparu "0".

Katras zonas konkrētās negabaritātes pakāpes skaitliskie lielumi tiek noteikti saskaņā ar ''Instrukciju par negabarīta un smagsvara kravu pārvadāšanu pa NVS valstu, Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas, Igaunijas Republikas dzelzceļiem''.

Instrukciju par negabarīta un smagsvara kravu pārvadāšanu pa NVS valstu, Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas, Igaunijas Republikas dzelzceļiem (krievu val.)
Pielikums Nr. 1 Negabaritātes pakāpju skaitliskie lielumi dažādos augstumos un konkrētu kravu klasifikācijas kārtība atbilstoši tiem (krievu val.)
Pielikums Nr. 2 Kravu teorētiskās negabaritātes noteikšanas metodika (krievu val.)
Negabarīta kravu pārvadāšanas noteikumi

Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: optimāla transporta plāna un maršruta izstrāde un realizācija, muitas un sanitāro formalitāšu izpildīšana, kravu dokumentu noformēšana, jūras krāvēju darbu organizēšana, vajadzības gadījumā organizējam kravas pagaidu nokraušanu un uzglabāšanu, apdrošināšana.

Konteineru vilciens

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Ātrbojīgo kravu transportēšana

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Ekspedēšana Baltijas ostās

Mēs sniedzam kravas pieņemšanas, izvietošanas un tālākās nosūtīšanas pakalpojumus Latvijas , Lietuvas (Klaipēdas osta), Igaunijas un Krievijas ostās.

Kravu sertifikācija

Atļaujošo dokumentāciju ir iespējams noformēt gan kā muitas noformēšanas pakalpojumu komplektā ietilpstošu pakalpojumu, gan arī atsevišķi klientiem, kas vēlas saņemt kādu no zemāk minēto dokumentu noformēšanas pakalpojumiem.

Muitas pakalpojumi

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus: kravas noformēšana visu veidu muitas režīmos, optimālo variantu atlase, palīdzība sertifikātu un higiēnas novērtējumu saņemšanā, fitosanitārās un veterinārās kontroles iziešana.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Pieteikums konteinervilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai.

Par uzņēmumu

OOO "SUNGATE" savu darbību uzsāka 1996. gadā. Tā ietilpst "SUNGATE" kompāniju grupas holdingā. Darbība holdinga sastāvā ļauj garantēt klientam praktiski jebkuru jautājumu atrisināšanu starptautisko kravas pārvadājumu jomā.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013