Mājās / Mūsu pakalpojumi / Kravu transportēšana / Projektu kravu transportēšana

Projektu kravu transportēšana

Projektu kravu transportēšana
  • Mēs organizējam lielizmēra, nestandarata un smagsvara kravu pārvadājumus, izmantojot dzelzceļa, sauszemes, jūras un gaisa transportu.
  • Ja Jums nepieciešams veikt nestandarta vai smagsvara kravu pārvadājumu, esiet gatavi uz to, ka šis process ir ļoti nopietns un laikietilpīgs. Pirmkārt, mums jāiegūst no Jums pilnīga informācija par kravu, lai mūsu speciālisti varētu rūpīgi izplānot maršrutu, pa kuru krava tiks vesta. Katrs sīkums ir svarīgs, piemēram, maršruta tiltu platums un caurlaides spēja, maksimālā pieļaujamā noslodze uz dažādiem ceļiem un tā tālāk. Šajā posmā tiek sagatavota loģistikas programma, pēc kuras, ņemot vērā visus faktorus, tiks aprēķināta pārvadājuma gala izmaksas.
  • Ņemot vērā kravas individuālās īpatnības un piegādes līgumu, uzņēmuma speciālisti sagatavo individuālu jebkuras sarežģītības pakāpes nestandarta un smagsvara kravu pārvadājumu plānu, vajadzības gadījumā veicot muitas dokumentu noformēšanu un kravas apdrošināšanu. Klienti jebkurā brīdī var iegūt operatīvu informāciju par kravas atrašanās vietu un pārvadājuma izpildes posmu.

Šo pakalpojumu sniedz arī citi reģionālie ofisi:

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem

 

ООО "САНГЕЙТ"
ул. Енисейская, д.7, к.3, Москва, 129344, Россия
Tālr.: (495) 982-51-27
Fakss: (495) 982-51-27
E-pasts: sungate@sungate.ru

Saistītie pakalpojumi

Multimodālie pārvadājumi
Dzelzceļa tarifu apmaksa
Ģenerālkravu transportēšana

Informatīvie materiāli

Informācija par ostām
Konteineru klasifikācija
Vagonu klasifikācija
Svara kategorijas aprēķins
Kravu klasifikācija
Incoterms
Negabarīta kravu klasifikācija
Negabarīta kravu pārvadāšanas noteikumi
Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: optimāla transporta plāna un maršruta izstrāde un realizācija, muitas un sanitāro formalitāšu izpildīšana, kravu dokumentu noformēšana, jūras krāvēju darbu organizēšana, vajadzības gadījumā organizējam kravas pagaidu nokraušanu un uzglabāšanu, apdrošināšana.

Konteineru vilciens

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Ātrbojīgo kravu transportēšana

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Ekspedēšana Baltijas ostās

Mēs sniedzam kravas pieņemšanas, izvietošanas un tālākās nosūtīšanas pakalpojumus Latvijas , Lietuvas (Klaipēdas osta), Igaunijas un Krievijas ostās.

Kravu sertifikācija

Atļaujošo dokumentāciju ir iespējams noformēt gan kā muitas noformēšanas pakalpojumu komplektā ietilpstošu pakalpojumu, gan arī atsevišķi klientiem, kas vēlas saņemt kādu no zemāk minēto dokumentu noformēšanas pakalpojumiem.

Muitas pakalpojumi

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus: kravas noformēšana visu veidu muitas režīmos, optimālo variantu atlase, palīdzība sertifikātu un higiēnas novērtējumu saņemšanā, fitosanitārās un veterinārās kontroles iziešana.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Pieteikums konteinervilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai.

Par uzņēmumu

OOO "SUNGATE" savu darbību uzsāka 1996. gadā. Tā ietilpst "SUNGATE" kompāniju grupas holdingā. Darbība holdinga sastāvā ļauj garantēt klientam praktiski jebkuru jautājumu atrisināšanu starptautisko kravas pārvadājumu jomā.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013