Mājās / Mūsu pakalpojumi / Ātrbojīgo kravu transportēšana

Ātrbojīgo kravu transportēšana

Ātrbojīgo kravu transportēšana
  • SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Galvenie galamērķa punkti ir Krievija, Kazahstāna un Vidusāzijas valstis. Līderību nodrošina paša uzņēmuma ritošā sastāva parks un vairāk nekā piecpadsmit gadus ilga pieredze.

Ātrbojīgo kravu pārvadājumus veic, izmantojot uzņēmuma refrižeratoru sakabju vilcienus, kas sastāv no 40’ HC refrižeratoru konteineriem, kuri ir novietoti uz īpaši aprīkotām pielāgotām platformām, un dīzeļģeneratora vagona. Elastīgā refrižeratoru konteineru vilciena izveides sistēma ļauj pārvadāt kravu partijas no 20 līdz 550 tonnām uz vietām vairāk nekā deviņu tūkstošu kilometru attālumā un pastāvīgi uzturēt uzdoto temperatūras režīmu. Visos maršrutos vilcienu pavada pieredzējušu mehāniķu brigāde, kas uzrauga konteineru darbderīgumu un kravas saglabātību.

Mēs uzņemsimies nepieciešamā iekārtu skaita piegādi, pavaddokumentu noformēšanu, muitas un veterināro formalitāšu izpildīšanu, dzelzceļa tarifu apmaksu, kravas pagaidu glabāšanu muitas noliktavā un saldētavā, ostas krāvēju darbu veikšanu un citu ar kravas transportēšanu saistītu jautājumu risināšanu, ņemot vērā klienta individuālās prasības.

Mūsu zināšanas un pieredze ļauj klientiem garantēt kvalitatīvu apkalpošanu un drošu kravas transportēšanu.

Kravas saglabātību garantē savstarpējās apdrošināšanas asociācija TT Club, kas ir līderis kravu pārvadājumu apdrošināšanas jomā.

Šo pakalpojumu sniedz arī citi reģionālie ofisi:

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem

 

ООО "САНГЕЙТ"
ул. Енисейская, д.7, к.3, Москва, 129344, Россия
Tālr.: (495) 982-51-27
Fakss: (495) 982-51-27
E-pasts: sungate@sungate.ru

Saistītie pakalpojumi

Multimodālie pārvadājumi
Specializētā ritošā sastāva noma

Šo pakalpojumu sniedz citi reģionālie ofisi:

Aktivizējot saiti, tiks atvērta atbilstošā reģionālā ofisa lapa.

Konteineru noma

Šo pakalpojumu sniedz citi reģionālie ofisi:

Aktivizējot saiti, tiks atvērta atbilstošā reģionālā ofisa lapa.

Remonta bāze

Šo pakalpojumu sniedz citi reģionālie ofisi:

Aktivizējot saiti, tiks atvērta atbilstošā reģionālā ofisa lapa.

Refrižeratoru kravu pārvadājumi no Ķīnas

Šo pakalpojumu sniedz citi reģionālie ofisi:

Aktivizējot saiti, tiks atvērta atbilstošā reģionālā ofisa lapa.

Informatīvie materiāli

Refrižeratoru sakabe
Refrižeratoru konteineru dzelzceļa pārvadājumi
Refkonteineru dzelzceļa pārvadājumi: 7 izplatītākie mīti
Konteineru klasifikācija
Vagonu klasifikācija
Kravu klasifikācija
Incoterms
Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: optimāla transporta plāna un maršruta izstrāde un realizācija, muitas un sanitāro formalitāšu izpildīšana, kravu dokumentu noformēšana, jūras krāvēju darbu organizēšana, vajadzības gadījumā organizējam kravas pagaidu nokraušanu un uzglabāšanu, apdrošināšana.

Konteineru vilciens

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Ātrbojīgo kravu transportēšana

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Ekspedēšana Baltijas ostās

Mēs sniedzam kravas pieņemšanas, izvietošanas un tālākās nosūtīšanas pakalpojumus Latvijas , Lietuvas (Klaipēdas osta), Igaunijas un Krievijas ostās.

Kravu sertifikācija

Atļaujošo dokumentāciju ir iespējams noformēt gan kā muitas noformēšanas pakalpojumu komplektā ietilpstošu pakalpojumu, gan arī atsevišķi klientiem, kas vēlas saņemt kādu no zemāk minēto dokumentu noformēšanas pakalpojumiem.

Muitas pakalpojumi

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus: kravas noformēšana visu veidu muitas režīmos, optimālo variantu atlase, palīdzība sertifikātu un higiēnas novērtējumu saņemšanā, fitosanitārās un veterinārās kontroles iziešana.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Pieteikums konteinervilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai.

Par uzņēmumu

OOO "SUNGATE" savu darbību uzsāka 1996. gadā. Tā ietilpst "SUNGATE" kompāniju grupas holdingā. Darbība holdinga sastāvā ļauj garantēt klientam praktiski jebkuru jautājumu atrisināšanu starptautisko kravas pārvadājumu jomā.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013