Mājās / Mūsu pakalpojumi / Kravu transportēšana / Lejamkravu transportēšana

Lejamkravu transportēšana

Lejamkravu transportēšana
  • Uz klientu orientēts serviss.
  • Individuālas loģistikas shēmas.

Uzņēmums SUNGATE piedāvā pilnu pakalpojumu komplektu lejamkravu transportēšanai: nebīstamā ķīmija un dažādu UN bīstamības klašu ķīmiskā produkcija, sašķidrinātās gāzes, šķidri pārtikas rūpniecības produkti. Pārvadājumus veic tanku konteineros, kas atbilst lejamkravu pārvadāšanas standartam.

Kravu transportēšana tanku konteineros ļauj veidot dažādus pārvadājuma apjomus, sākot ar minimālo partiju – 15-20 tonnas, beidzot ar vairākiem simtiem tonnu vienlaicīgi. Šādu pārvadājumu galvenā priekšrocība ir plašais pārvadājamo kravu loks, drošība, drošums un iespēja veikt pārvadājumu, izmantojot dažādus transporta veidus, taču nepārkraujot kravu no viena transportlīdzekļa otrā.

Veicot lejamkravu pārvadājumus, SUNGATE nodrošina vajadzīgā tanku konteinera tipa un daudzuma piemeklēšanu un piegādi, optimālā transporta maršruta izstrādi, pavaddokumentu noformēšanu, aprīkojuma tīrīšanu un remontu. Uzņēmumam piederošās dzelzceļa platformas ļauj maksimāli samazināt kravas piegādes laiku un izmaksas.

Uzņēmumam ir ilggadēja pieredze lejamkravu pārvadāšanā tanku konteineros, darbā ar Eiropas, NVS valstu, Āzijas un Amerikas ķīmiskajiem kombinātiem, kravas iekraušanas un piegādes organizēšanā uz dažādām pasaules vietām caur Baltijas ostām.

Kravas saglabātību garantē savstarpējās apdrošināšanas asociācija TT Club, kas ir līderis kravu pārvadājumu apdrošināšanas jomā.

Šo pakalpojumu sniedz arī citi reģionālie ofisi:

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem

 

ООО "САНГЕЙТ"
ул. Енисейская, д.7, к.3, Москва, 129344, Россия
Tālr.: (495) 982-51-27
Fakss: (495) 982-51-27
E-pasts: sungate@sungate.ru

Saistītie pakalpojumi

Multimodālie pārvadājumi
Dzelzceļa tarifu apmaksa
Ritošā sastāva noma

Šo pakalpojumu sniedz citi reģionālie ofisi:

Aktivizējot saiti, tiks atvērta atbilstošā reģionālā ofisa lapa.

Informatīvie materiāli

Konteineru klasifikācija
Vagonu klasifikācija
Tanku konteineru klasifikācija
Bīstamo kravu klasifikācija
Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: optimāla transporta plāna un maršruta izstrāde un realizācija, muitas un sanitāro formalitāšu izpildīšana, kravu dokumentu noformēšana, jūras krāvēju darbu organizēšana, vajadzības gadījumā organizējam kravas pagaidu nokraušanu un uzglabāšanu, apdrošināšana.

Konteineru vilciens

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Ātrbojīgo kravu transportēšana

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Ekspedēšana Baltijas ostās

Mēs sniedzam kravas pieņemšanas, izvietošanas un tālākās nosūtīšanas pakalpojumus Latvijas , Lietuvas (Klaipēdas osta), Igaunijas un Krievijas ostās.

Kravu sertifikācija

Atļaujošo dokumentāciju ir iespējams noformēt gan kā muitas noformēšanas pakalpojumu komplektā ietilpstošu pakalpojumu, gan arī atsevišķi klientiem, kas vēlas saņemt kādu no zemāk minēto dokumentu noformēšanas pakalpojumiem.

Muitas pakalpojumi

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus: kravas noformēšana visu veidu muitas režīmos, optimālo variantu atlase, palīdzība sertifikātu un higiēnas novērtējumu saņemšanā, fitosanitārās un veterinārās kontroles iziešana.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Pieteikums konteinervilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai.

Par uzņēmumu

OOO "SUNGATE" savu darbību uzsāka 1996. gadā. Tā ietilpst "SUNGATE" kompāniju grupas holdingā. Darbība holdinga sastāvā ļauj garantēt klientam praktiski jebkuru jautājumu atrisināšanu starptautisko kravas pārvadājumu jomā.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013