Mājās / Mūsu pakalpojumi / Konteinervilciens ''Ustjlugas ekspresis''

Konteinervilciens ''Ustjlugas ekspresis''

Konteinervilciens ''Ustjlugas ekspresis''

Regulārais konteineru kravu pārvadājumu serviss ar Paātrināto Konteinervilcienu ''Ustjlugas osta - Maskava (stacija Maskava - Tovarnaja - Oktjabrskaja, stacija Vorsino) - Ustjlugas osta''.

Galvenās priekšrocības:

 • Samazinātas kravas piegādes izmaksas, veicot kravas pārvadājumus no Ustjlugas ostas uz Maskavu.
 • Fiksētas piegādes izmaksas ilgstošam laika periodam.
 • Iespēja pārvadāt konteinerā kravu ar svaru līdz 28 t *.
 • Fiksēts pārvadājumu maršrutu saraksts: kravas nosūtīšana no Ustjlugas katru trešdienu un sestdienu.
 • Iespēja vienlaicīgi izvest kravas partiju 1 līdz 124 TEU apmērā.
 • Nosūtot kravu ar konteinervilcienu, brīvais uzglabāšanas laiks Ustjlugas ostā - 15 dienas.
 • Brīvais uzglabāšanas laiks Maskavā - 7 dienas
 • Piegāde pie klienta noliktavas durvīm.
 • Iespēja pārvadāt kravu refrižeratoru konteineros.

* Kravas kopējais svars (konteiners svaru ieskaitot) nedrīkst pārsniegt 30,48 t.

Lai nosūtītu kravu ar konteinervilcienu, jums ir:

 • Jāparaksta ar mums līgums.
 • Jāiesniedz pieteikums (5 dienas pirms kravas nosūtīšanas datuma).
 • Jānodod mums līnijas aģenta (konteinera īpašnieka) apliecinātu, dzelzceļa pavadzīmes aizpildīšanas instrukcijas oriģinālu. Pēc klienta pieteikuma saņemšanas caur e-pastu tiek nosūtīta klientam nepieciešamā instrukcija.
 • Krava ir jānoņem no uzskaites pagaidu uzglabāšanas noliktavā un jāiegrāmato ostā.

Iesniegt pieteikumu

Lai saņemtu papildu informāciju, vērsieties.

*****

Uzziņai:

Sadraudzībā un sadarbībā ar OOO TEK ''AVELANA LOGISTIC'' regulārais konteinervilciens ''Ustjlugas ekspresis'' uzsāka pārvadājumus 2013. gada 26. oktobrī. Vilciens veic regulārus konteineru pārvadājumus no Ustjlugas ostas uz Maskavu.

SIA ''Sungate'' ir šī konteinervilciena operators, OOO TEK ''Avelana Logistic'' veic visas nepieciešamās darbības un kārto formalitātes Ustlugas ostā. Abas kompānijas īsteno vilciena komerciālo ekspluatāciju.

Transporta un ekspedēšanas kompānija ''Avelana Logistic'' ir dibināta 2007. gadā. 2013. gadā uzņēmums īstenoja vairāk nekā 17 tūkstošus pārvadājumu.

OOO TEK ''Avelana Logistic'' ekspedēšanas darbība tiek realizēta, veidojot ilglaicīgas partnerattiecības ar lielākajiem jūras un transporta uzņēmumiem. Šī sadarbība ļauj uzņēmumam piedāvāt saviem klientiem konkurētspējīgas cenas un augstu apkalpošanas servisu.

OOO TEK ''Avelana Logistic'' ietilpst - pirmās Krievijas Federācijas muitas pārstāvja - kompāniju grupas ''Venta'' (dib. 1996.g.) sastāvā. Minētais fakts ļauj uzņēmumam piedāvāt savam klientiem maksimāli plašu pakalpojumu klāstu loģistikas un muitas noformēšanas jomā.

Šo pakalpojumu sniedz arī citi reģionālie ofisi:

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem

 

ООО "САНГЕЙТ"
ул. Енисейская, д.7, к.3, Москва, 129344, Россия
Tālr.: (495) 982-51-27
Fakss: (495) 982-51-27
E-pasts: sungate@sungate.ru

Saistītie pakalpojumi

Ātrbojīgo kravu transportēšana
Lejamkravu transportēšana
Multimodālie pārvadājumi

Informatīvie materiāli

Konteineru klasifikācija
Vagonu klasifikācija
Kravu klasifikācija
Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: optimāla transporta plāna un maršruta izstrāde un realizācija, muitas un sanitāro formalitāšu izpildīšana, kravu dokumentu noformēšana, jūras krāvēju darbu organizēšana, vajadzības gadījumā organizējam kravas pagaidu nokraušanu un uzglabāšanu, apdrošināšana.

Konteineru vilciens

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Ātrbojīgo kravu transportēšana

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Ekspedēšana Baltijas ostās

Mēs sniedzam kravas pieņemšanas, izvietošanas un tālākās nosūtīšanas pakalpojumus Latvijas , Lietuvas (Klaipēdas osta), Igaunijas un Krievijas ostās.

Kravu sertifikācija

Atļaujošo dokumentāciju ir iespējams noformēt gan kā muitas noformēšanas pakalpojumu komplektā ietilpstošu pakalpojumu, gan arī atsevišķi klientiem, kas vēlas saņemt kādu no zemāk minēto dokumentu noformēšanas pakalpojumiem.

Muitas pakalpojumi

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus: kravas noformēšana visu veidu muitas režīmos, optimālo variantu atlase, palīdzība sertifikātu un higiēnas novērtējumu saņemšanā, fitosanitārās un veterinārās kontroles iziešana.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Pieteikums konteinervilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai.

Par uzņēmumu

OOO "SUNGATE" savu darbību uzsāka 1996. gadā. Tā ietilpst "SUNGATE" kompāniju grupas holdingā. Darbība holdinga sastāvā ļauj garantēt klientam praktiski jebkuru jautājumu atrisināšanu starptautisko kravas pārvadājumu jomā.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013