Mājās / Mūsu pakalpojumi / Kravu ekspedīcija / Kravu apdrošināšana

Kravu apdrošināšana

Kravu apdrošināšana

Starptautisko pārvadājumu īstenošanas procesā, dažādu apstākļu izraisītu situāciju dēļ, krava var tikt bojāta vai nozaudēta. Šajā gadījumā klients iesniedz pretenziju ekspeditoram-pārvadātājam. Savukārt ekspeditors-pārvadātājs, pat atzīdams savu vainu, atmaksās iespējams tikai nelielu nozaudētās kravas vērtības daļu, tam par attaisnojumu minot savu ierobežoto atbildību.

KF likumdošana un starptautiskās Konvencijas ir skaidri noteikušas ekspeditoru-pārvadātāju atbildību starptautisko pārvadājumu jomā. Starptautiskā pārvadātāja maksimālā atbildības limits par nozaudētas, iztrūkstošas vai bojātas kravas kopējā svara kilogramu nedrīkst pārsniegt:

  • 2 SDR vienības jūras pārvadājumiem;
  • 17 SDR vienības gaisa pārvadājumiem;
  • 8.33 SDR vienības autopārvadājumiem;
  • 17 SDR vienības dzelzceļa pārvadājumiem.

Tai pašā laikā ekspeditora atbildība nedrīkst pārsniegt 2 SDR vienības. SDR vienības nosaka SVF, un vienas SDR vienības aptuvenā vērtība ir 1.5 ASV $. SVF mājaslapā ir dota precīza SDR vienības vērtība dažādu pasaules valstu valūtās.

Pārvadātājs neuzņemas atbildību par kravas nozaudēšanu vai bojāšanu nepārvaramas varas apstākļu, ugunsgrēka, laupīšanas vai citu apstākļu dēļ, ja vien šos apstākļus nav izraisījis pats pārvadātājs, tā darbinieki vai aģenti. Pārvadātāja atbildības apmērs nevar arī pārsniegt kravas faktiskās vērtības apjomu. Kravas faktiskā vērtība ir vērtība, kuru apliecina pareizi noformēta kravas pavaddokumentācija (CMR, TTH, Invoice, faktūrrēķins, muitas deklarācija utt.).

ООО "САНГЕЙТ" piedāvā saviem klientiem kravas apdrošināšanas pakalpojumus, ko var uzskatīt par vislabāko veidu iespējamo transportēšanas problēmu novēršanai. Atsaucoties uz klienta vēlmēm, ООО "САНГЕЙТ" speciālisti veiks visas nepieciešamās kravas apdrošināšanas ''Ar atbildību par visiem riskiem'' operācijas.

Šo pakalpojumu sniedz arī citi reģionālie ofisi:

  • Reģionālais ofiss Krievijā(atvērtā lapa)

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem

 

ООО "САНГЕЙТ"
ул. Енисейская, д.7, к.3, Москва, 129344, Россия
Tālr.: (495) 982-51-27
Fakss: (495) 982-51-27
E-pasts: sungate@sungate.ru

Saistītie pakalpojumi

Optimālā pārvadājuma maršruta izstrāde
Kravu sertifikācija
Ekspedēšana Krievijas teritorijā

Informatīvie materiāli

Konteineru klasifikācija
Kravu klasifikācija
Negabarīta kravu klasifikācija
Bīstamo kravu klasifikācija
Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: optimāla transporta plāna un maršruta izstrāde un realizācija, muitas un sanitāro formalitāšu izpildīšana, kravu dokumentu noformēšana, jūras krāvēju darbu organizēšana, vajadzības gadījumā organizējam kravas pagaidu nokraušanu un uzglabāšanu, apdrošināšana.

Konteineru vilciens

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Ātrbojīgo kravu transportēšana

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Ekspedēšana Baltijas ostās

Mēs sniedzam kravas pieņemšanas, izvietošanas un tālākās nosūtīšanas pakalpojumus Latvijas , Lietuvas (Klaipēdas osta), Igaunijas un Krievijas ostās.

Kravu sertifikācija

Atļaujošo dokumentāciju ir iespējams noformēt gan kā muitas noformēšanas pakalpojumu komplektā ietilpstošu pakalpojumu, gan arī atsevišķi klientiem, kas vēlas saņemt kādu no zemāk minēto dokumentu noformēšanas pakalpojumiem.

Muitas pakalpojumi

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus: kravas noformēšana visu veidu muitas režīmos, optimālo variantu atlase, palīdzība sertifikātu un higiēnas novērtējumu saņemšanā, fitosanitārās un veterinārās kontroles iziešana.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Pieteikums konteinervilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai.

Par uzņēmumu

OOO "SUNGATE" savu darbību uzsāka 1996. gadā. Tā ietilpst "SUNGATE" kompāniju grupas holdingā. Darbība holdinga sastāvā ļauj garantēt klientam praktiski jebkuru jautājumu atrisināšanu starptautisko kravas pārvadājumu jomā.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013