Mājās / Mūsu pakalpojumi / Muitas pakalpojumi

Muitas pakalpojumi

Muitas pakalpojumi

Krievija ir viens no galvenajiem Rietumos ražoto preču un pakalpojumu patērētājiem. Daudzi ārējās tirdzniecības nozares ''spēlētāji'' - ASV, Ķīna, Eiropas valstis - ir ieinteresēti apgūt un saglabāt milzīgo Krievijas tirgu. Līdz ar Krievijas iestāšanos PTO, mūsu valsts samazināja atsevišķas nodevas preču ievešanai no ārvalstīm, tādējādi vēl vairāk paplašinot savu importa tirgu. Savukārt, pateicoties Muitas savienībai un jaunajam Muitas kodeksam, tika vienkāršota preču ievešanas procedūra.

Taču neskatoties uz to, preču importam uz Krieviju joprojām piemīt arī savas raksturīgās iezīmes. Lai ievestu kravu KF teritorijā un varētu to turpmāk lietot un izplatīt bez ierobežojumiem, ir jāiziet vesela virkne procedūru, kuru rezultātā tiek noteikts īpašs režīms, kurā krava šķērsos valsts robežu, un šis procedūru komplekss pie mums tiek apzīmēts ar vārdiem ''muitas tīrīšana'' vai ''atmuitošana''. Šajā īpašajā režīmā ir iekļauta ievedamo kravu dokumentu noformēšana, valsts noteikto maksājumu veikšana, kravas kontrole un pavaddokumentācijas pārbaude.

Parasti pavaddokumentu paketē ir iekļauta darījuma pase, līgums, invoice, specifikācijas, iesaiņojuma pavadlapa un konosaments. Atkarībā no ievedamās preces rakstura var būt nepieciešami arī citi dokumenti, piemēram, ugunsdrošības sertifikāts vai veterinārais sertifikāts. Visiem šiem dokumentiem ir jābūt sagatavotiem un pārbaudītiem pirms kravas nodošanas muitas iestādēm, jo tajā pieļauto kļūdu gadījumā būs jārēķinās ar kravas aizturēšanu, finansiālajiem zaudējumiem vai pat preces arestu muitas zonā.

''Attīrīšanas'' procedūra (ievedmuitas, akcīzes nodevu, PVN un citu maksājumu samaksa, kā arī tiešā kravas kontrole) tiek veiktas tajā muitas iestādē, kurā ir reģistrējies konkrētais ārējās ekonomiskās darbības dalībnieks. Importējot preces, par to deklarēšanu un kravas muitas robežu šķērsošanu faktiski atbild preces saņēmējs.

Viņš var noorganizēt visu muitas procedūru iziešanu patstāvīgi. Taču ņemot vērā faktu, ka tikai precīza visu formalitāšu ievērošana, profesionāla dokumentu sagatavošana, visu nepieciešamo nodevu samaksa garantē kravas preču laišanu brīvā apgrozībā Krievijas teritorijā, ''atmuitošanas'' jautājumā labāk vērsties pie pieredzējušiem šīs jomas speciālistiem.

Kompānija „Sungate” veic kravu muitas noformēšanu gan preču importa, gan eksporta gadījumā. Šis pakalpojums tiek piedāvāts ar Viskrievijas muitas pārstāvju „Venta” un „Taskom” starpniecību.

Muitas noformēšanās jomā mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

  • kravas noformēšana visu veidu muitas režīmos, optimālo variantu atlase;
  • palīdzība sertifikātu un higiēnas novērtējumu saņemšanā;
  • fitosanitārās un veterinārās kontroles iziešana.

Noformēt kravu ir iespējams Sanktpēterburgas, Baltijas un Pulkovas muitās, kā arī Centrālās akcīzes muitas Ziemeļrietumu postenī.

Muitas dokumentu noformēšana ir iespējama arī citos valsts reģionos un ārpus tās robežām: Maskavā, Brjanskā, Vladimirā, Vladivostokā, Kotkā (Somija), Šanhajā (Ķīna), Almati (Kazahstāna) un Rīgā (Latvija).

Šo pakalpojumu sniedz arī citi reģionālie ofisi:

  • Reģionālais ofiss Krievijā(atvērtā lapa)

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem

 

ООО "САНГЕЙТ"
ул. Енисейская, д.7, к.3, Москва, 129344, Россия
Tālr.: (495) 982-51-27
Fakss: (495) 982-51-27
E-pasts: sungate@sungate.ru

Saistītie pakalpojumi

Autopārvadājumi
Kravu apdrošināšana
Optimālā pārvadājuma maršruta izstrāde
Kravu sertifikācija

Informatīvie materiāli

Konteineru klasifikācija
Kravu klasifikācija
Negabarīta kravu klasifikācija
Bīstamo kravu klasifikācija
Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: optimāla transporta plāna un maršruta izstrāde un realizācija, muitas un sanitāro formalitāšu izpildīšana, kravu dokumentu noformēšana, jūras krāvēju darbu organizēšana, vajadzības gadījumā organizējam kravas pagaidu nokraušanu un uzglabāšanu, apdrošināšana.

Konteineru vilciens

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Ātrbojīgo kravu transportēšana

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Ekspedēšana Baltijas ostās

Mēs sniedzam kravas pieņemšanas, izvietošanas un tālākās nosūtīšanas pakalpojumus Latvijas , Lietuvas (Klaipēdas osta), Igaunijas un Krievijas ostās.

Kravu sertifikācija

Atļaujošo dokumentāciju ir iespējams noformēt gan kā muitas noformēšanas pakalpojumu komplektā ietilpstošu pakalpojumu, gan arī atsevišķi klientiem, kas vēlas saņemt kādu no zemāk minēto dokumentu noformēšanas pakalpojumiem.

Muitas pakalpojumi

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus: kravas noformēšana visu veidu muitas režīmos, optimālo variantu atlase, palīdzība sertifikātu un higiēnas novērtējumu saņemšanā, fitosanitārās un veterinārās kontroles iziešana.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Pieteikums konteinervilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai.

Par uzņēmumu

OOO "SUNGATE" savu darbību uzsāka 1996. gadā. Tā ietilpst "SUNGATE" kompāniju grupas holdingā. Darbība holdinga sastāvā ļauj garantēt klientam praktiski jebkuru jautājumu atrisināšanu starptautisko kravas pārvadājumu jomā.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013