Mājās / Mūsu pakalpojumi / Kravu sertifikācija

Kravu sertifikācija

Kravu sertifikācija

Veicot starptautiskus pārvadājumus (ievedot preces Krievijas teritorijā vai izvedot ārpus tās robežām), atsevišķiem produktiem ir nepieciešami dažādu veidu sertifikāti un cita dokumentācija, kas ļauj šķērsot muitas robežu.

Mūsu uzņēmums piedāvā sertifikācijas un citu atļaujošo dokumentu noformēšanas pakalpojumus ar Viskrievijas muitas pārstāvja ''Venta'' starpniecību, kas ātri un kvalificēti noformēs kravas importu un eksportu. Krievijas uzņēmumu produkcijas eksportu parasti noformē transporta un ekspedēšanas uzņēmums.

Atļaujošo dokumentāciju ir iespējams noformēt gan kā muitas noformēšanas pakalpojumu komplektā ietilpstošu pakalpojumu, gan arī atsevišķi klientiem, kas vēlas saņemt kādu no zemāk minēto dokumentu noformēšanas pakalpojumiem.

Sertifikāts ir dokuments, kas apliecina preces atbilstību izvirzītajām prasībām un šobrīd spēkā esošajiem standartiem. Atsevišķiem produktiem ir jāiziet obligāta sertifikācija (šo produktu uzskaitījums ir apstiprināts ar speciālu KF Valdības lēmumu), ir produkti, kuri var tikt sertificēti brīvprātīgi, balstoties uz pieteikuma iesniedzēja iniciatīvu. Ja produkts ir atrodams iepriekš minētajā uzskaitījumā, tad brīvprātīgā sertifikācija neatceļ obligāto.

Eksistē ļoti daudzi sertifikātu veidi:

  • preces izcelsmes sertifikāti,
  • kvalitātes sertifikāti,
  • ugunsdrošības,
  • ekoloģiskie,
  • fitosanitārie,
  • atbilstības sertifikāti tehnisko reglamentu prasībām,
  • veterinārie un citu veidu sertifikāti.

Sertifikātus izsniedz speciālas sertifikācijas institūcijas.

Atbilstības deklarācija ir dokuments, kas apliecina to pašu, ko apliecina sertifikāts, taču to noformē pieteikuma iesniedzējs un ar savu zīmogu apliecina sertifikācijas institūcija. Tā tiek izsniegta tikai produktiem, kuriem ir jāiziet obligātā sertifikācija.

Produkcijas valsts reģistrācijas apliecība ir dokuments, kas apliecina, ka prece vai produkts atbilst higiēnas un sanitārajām, kā arī Muitas savienības valstīs noteiktajām prasībām, un ir iekļauts obligātās sanitārās uzraudzības sarakstā. Ar 2010. gadu šīs dokuments ir stājies higiēnas sertifikāta vietā. Ja nav saņemta apliecība sarakstā iekļautajiem produktiem, tad saņemt citus atbilstības sertifikātus vai deklarācijas nav iespējams.

Ievešanas/izvešanas atļaujas precēm un produktiem, kurus var ievest vai izvest tikai ar attiecīgo valsts institūciju atļauju, tai skaitā:

  • atļauja ievest/izvest produktus, kuru sastāvā ietilpst ozona slāni noārdošas vielas;
  • importa karantīnas atļauja augu izcelsmes produktu ievešanai.

Atteikuma vēstules ir dokumenti, kas izskaidro, ka transportējamajai produkcijai nav nepieciešami obligātie sertifikātu vai deklarāciju atbilstības apliecinājumi.

Šo pakalpojumu sniedz arī citi reģionālie ofisi:

  • Reģionālais ofiss Krievijā(atvērtā lapa)

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem

 

ООО "САНГЕЙТ"
ул. Енисейская, д.7, к.3, Москва, 129344, Россия
Tālr.: (495) 982-51-27
Fakss: (495) 982-51-27
E-pasts: sungate@sungate.ru

Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: optimāla transporta plāna un maršruta izstrāde un realizācija, muitas un sanitāro formalitāšu izpildīšana, kravu dokumentu noformēšana, jūras krāvēju darbu organizēšana, vajadzības gadījumā organizējam kravas pagaidu nokraušanu un uzglabāšanu, apdrošināšana.

Konteineru vilciens

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Ātrbojīgo kravu transportēšana

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Ekspedēšana Baltijas ostās

Mēs sniedzam kravas pieņemšanas, izvietošanas un tālākās nosūtīšanas pakalpojumus Latvijas , Lietuvas (Klaipēdas osta), Igaunijas un Krievijas ostās.

Kravu sertifikācija

Atļaujošo dokumentāciju ir iespējams noformēt gan kā muitas noformēšanas pakalpojumu komplektā ietilpstošu pakalpojumu, gan arī atsevišķi klientiem, kas vēlas saņemt kādu no zemāk minēto dokumentu noformēšanas pakalpojumiem.

Muitas pakalpojumi

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus: kravas noformēšana visu veidu muitas režīmos, optimālo variantu atlase, palīdzība sertifikātu un higiēnas novērtējumu saņemšanā, fitosanitārās un veterinārās kontroles iziešana.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Pieteikums konteinervilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai.

Par uzņēmumu

OOO "SUNGATE" savu darbību uzsāka 1996. gadā. Tā ietilpst "SUNGATE" kompāniju grupas holdingā. Darbība holdinga sastāvā ļauj garantēt klientam praktiski jebkuru jautājumu atrisināšanu starptautisko kravas pārvadājumu jomā.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013