Mājās / Jaunumi

Jaunumi

TRANSRUSSIA 2015

17.04.2015

Cienījamie kolēģi un draugi!

SIA „SUNGATE” piedalās 20. starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē „TRANSRUSSIA 2015”, kura notiks no 21. līdz 24. aprīlim Maskavā Tirdzniecības – izstāžu kompleksā TIK „CROCUS EXPO”. Ielūdzam Jūs apmeklēt mūsu stendu C 217 paviljonā №1, halle 3. Būsim priecīgi redzēt gan mūsu esošos partnerus, gan arī jaunos un draugus.

Dalību izstādē līdzfinansē „Eiropas fonda Reģionālās attīstības aģentūra” un atbalsta „Latvijas investīciju un attīstības aģentūra”.

Darba laiks apmeklētājiem:
21. Aprīlī: 10.00 – 18.00
22. Aprīlī: 10.00 – 18.00
23. Aprīlī: 10.00 – 18.00
24. Aprīlī: 10.00 – 16.00

Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!

01.12.2014

OOO ''Tackom'', dzelzceļu operatora SIA ''Sungate'' un OOO ''Avelana Logistic'' sadraudzības un sadarbības rezultātā 2014. gada 29. novembrī 14:44 no Ustjlugas ostas savā pirmajā reisā devās Paātrinātais Konteinervilciens. 1. decembrī, agri no rīta, tas ieradās ''Freight Village Vorsino'' terminālā. Šis projekts tika realizēts, pateicoties tiešai dzelzceļa staciju Oktjabarskaja un Moskovskaja vadības un ar tām saistīto dienestu līdzdalībai, kas galarezultātā arī ļāva noorganizēt un līdz galam izveidot dzelzceļa pārvadājumu maršrutu, kura ir iesaistītas daudzas ieinteresētas puses.Tie ir kravas īpašnieki - līniju kompānijas - ekspeditori, ostas un Maskavas dzelzceļa termināli, muitas un sanitārie dienesti, dzelzceļš.

Konteinervilciens kursēs pastāvīgā režīmā divas reizes nedēļā.

Ustjlugas Konteineru Termināls

Ustjlugas Konteineru Termināls - pirmais dziļūdens konteineru termināls Krievijas ziemeļrietumu daļā - savu darbību uzsāka 2011. gadā. Turpinot nepārtrauktu attīstību, UKT kļūs par lielāko un tehnoloģiski modernāko Krievijas terminālu, kurā dziļums pie piestātnes sasniegs līdz pat 16 m, savukārt kravu caurlaidība 2,6 milj. TEU gadā.

Termināls atrodas 100 km uz rietumiem no Sanktpēterburgas, Somijas līča Lužskaja guba esošās, jaunās jūras un tirdzniecības ostas teritorijā. UKT atrašanās vieta ļauj izveidot optimālu maršrutu konteineru pārvadājumiem uz Maskavu un Krievijas Centrālo daļu, ar izeju uz federālo trasi ''Rossija'' (M10) un Maskavas dz/c maģistrāli.

Divpusējais pieejas kanāls ostai nodrošina nepārtrauktu un stabilu kuģu satiksmi, ļaujot izvairīties no visu veidu dīkstāvēm un kavējumiem. UKT ģeogrāfiskais stāvoklis ļauj samazināt tranzīta laiku maršrutā starp Ustjlugu un galvenajām Eiropas ostām par 1 līdz 2 diennaktīm, salīdzinājumā ar maršrutu, kurā ir iekļauta Sanktpēterburgas osta.

UKT regulāri pietauvojas Maersk Line, CMA CGM, Unifeeder, Hapag Lloyd, Team Lines konteineru līnijas.

Termināls ietilpst Global Ports grupas sastāvā.

Freight Village Vorsino

Mūsdienīgais multimodālais loģistikas centrs ''Freight Village Vorsino'' atrodas 67 km attālumā no Maskavas apvedceļa un 20 km attālumā no Novaja Moskva robežām, aizņemot 500 ha ''Vorsino'' industriālā parka teritorijā.

Kompleksa teritorijā atrodas Kalugas muitai piederošais muitas postenis, pagaidu uzglabāšanas noliktava, 15 ha liels dzelzceļa termināls visu veidu kravām, 26 ha liels konteineru termināls, A klases noliktavu komplekss, termināls lielkravas autotransportam.

Terminālu un loģistikas centrs ''Freight Village Vorsino'' ir Krievijas apstākļiem unikāls projekts, kura mērķis ir realizēt Eiropas Freight Village - ''kravas pārvadājumu ciema'' - koncepciju.

'Vorsino'' industriālais parks, kura teritorijā atrodas ''Freight Village Vorsino'', ir mūsdienīgs rūpniecības centrs (tehnoparks), kurš tika izveidots 2008. gadā. Tas ir Kalugas apgabala Valdības pārstāvētās Ekonomiskās attīstības reģionālās ministrijas un Kalugas apgabala Attīstības korporācijas kopprojekts.

Par industriālā parka rezidentiem citu starpā ir kļuvuši tādi ražošanas giganti kā Samsung, Nestle Krievija, L`Oreal, Linde Gas Rus.

Tagad arī Paātrinātā Konteinervilciena ''Ustjlugas Ekspresis'' klienti varēs pienācīgi novērtēt multimodālā loģistikas centra ''Freight Village Vorsino'' piedāvātās iespējas.

Lai saņemtu sīkāku informāciju par pārvadājumu un līgumu noteikumiem, vērsieties pie:

Iesniegt pieteikumu

Mūsu mērķis: sniegt augstākās kvalitātes pakalpojumus, neaizmirstot par ieguldījumu apkārtējās vides saglabāšanā un uzlabošanā. Nevienam nav noslēpums, ka dzelzceļa pārvadājumi ir ekoloģiski tīrākais kravas pārvadājumu veids. Tādēļ Paātrinātā Konteinervilciena dzelzceļa pārvadājumi ir veids, kā ātri, lēti un maksimāli droši nogādāt kravu galapunktā, nenodarot jūtamu kaitējumu apkārtējai videi.

TransRussia 2014

04.04.2014

Cienījamie kolēģi un draugi!

SIA „SUNGATE” piedalās 19. starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē „TRANSRUSSIA 2014”, kura notiks no 22. līdz 25. aprīlim Maskavā Tirdzniecības – izstāžu kompleksā, korpuss 2 (TIK „CROCUS EXPO”). Ielūdzam Jūs apmeklēt mūsu stendu C 137 paviljonā №1, halle 3. Būsim priecīgi redzēt gan mūsu esošos partnerus un draugus gan arī jaunos.

Dalību izstādē līdzfinansē „Eiropas fonda Reģionālās attīstības aģentūra” un atbalsta „Latvijas investīciju un attīstības aģentūra”.

Darba laiks apmeklētājiem:
22. Aprīlī: 10.00 – 18.00
23. Aprīlī: 10.00 – 18.00
24. Aprīlī: 10.00 – 18.00
25. Aprīlī: 10.00 – 16.00

Transport & Logistic 2013

03.06.2013

Cienījamās dāmas un godātie kungi!

SIA „SUNGATE” piedalīsies starptautiskajā kravu pārvadājumu un loģistikas izstādē „TRANSPORT LOGISTIC”, kas notiks no 2013.gada 04.jūnija līdz 07.jūnijam Minhenē (Vācija).

Jūs tiekat laipni aicināti apmeklēt mūsu stendu Nr.120, hallē B4, izstāžu kompleksā „New Messe”.

Piedalīšanās izstādē „TRANSPORT & LOGISTIC 2013” tiek realizēta kopā ar Valsts aģentūru „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra”, projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Adrese: Izstāžu komplekss „New Messe”, Minhene, Vācija.

TransRussia 2013

01.04.2013

Cienījamās dāmas un godātie kungi!

SIA „SUNGATE” piedalīsies 18.starptautiskajā kravu pārvadājumu, transporta un loģistikas izstādē un konferencē „TRANSRUSSIA 2013”, kas notiks no 2013.gada 23.aprīļa līdz 26.aprīlim Maskavā. Jūs tiekat laipni aicināti apmeklēt mūsu stendu A 321, paviljonā 75A, Viskrievijas Izstāžu Centrā. Būsim priecīgi redzēt draugus un jaunos klientus mūsu stendā!

Piedalīšanās izstādē „TRANSRUSSIA 2013” tiek realizēta kopā ar Valsts aģentūru „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra”, projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Adrese: Viskrievijas Izstāžu cetrs (Всеросийский Выставочный Центр), Prospekt Mira (Проспект Мира), 119, Maskava, Krievija.

Izstādes „TRANSRUSSIA 2013” darba laiks:
23.aprīlis: 10.00 - 18.00
24.aprīlis: 10.00 - 18.00
25.aprīlis: 10.00 - 18.00
26.aprīlis: 10.00 - 16.00

Mēs svinam JUBILEJU

02.01.2013

High Tech transportā
''SUNGATE'' rada nākotnes tehnoloģijas

Transporta un ekspeditoru uzņēmums ''SUNGATE'' svinot uzņēmuma divdesmit gadu pastāvēšanas jubileju, vērš savu skatu nākotnē: tā izstrādā temperatūras režīma kravu dzelzceļa transportēšanas tehnoloģiju no Eiropas uz Krieviju un Vidusāziju. Jā, šobrīd šī kravas plūsma galvenokārt balstās uz sauszemes transportu, taču dzelzceļam pieder nākotne, ir pārliecināts kompānijas valdes loceklis Nikolajs Semjonovs. ''SUNGATE'' vienmēr ir izcēlies ar prasmes palūkoties aiz horizonta, sajust tirgus pulsu un piedāvāt tam visefektīvākos risinājums.

TransRussia 2012

02.04.2012

Dalība izstādē ''Transrussia 2012''. 2012. gada aprīlis

Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: optimāla transporta plāna un maršruta izstrāde un realizācija, muitas un sanitāro formalitāšu izpildīšana, kravu dokumentu noformēšana, jūras krāvēju darbu organizēšana, vajadzības gadījumā organizējam kravas pagaidu nokraušanu un uzglabāšanu, apdrošināšana.

Konteineru vilciens

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Ātrbojīgo kravu transportēšana

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Ekspedēšana Baltijas ostās

Mēs sniedzam kravas pieņemšanas, izvietošanas un tālākās nosūtīšanas pakalpojumus Latvijas , Lietuvas (Klaipēdas osta), Igaunijas un Krievijas ostās.

Kravu sertifikācija

Atļaujošo dokumentāciju ir iespējams noformēt gan kā muitas noformēšanas pakalpojumu komplektā ietilpstošu pakalpojumu, gan arī atsevišķi klientiem, kas vēlas saņemt kādu no zemāk minēto dokumentu noformēšanas pakalpojumiem.

Muitas pakalpojumi

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus: kravas noformēšana visu veidu muitas režīmos, optimālo variantu atlase, palīdzība sertifikātu un higiēnas novērtējumu saņemšanā, fitosanitārās un veterinārās kontroles iziešana.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Pieteikums konteinervilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai.

Par uzņēmumu

OOO "SUNGATE" savu darbību uzsāka 1996. gadā. Tā ietilpst "SUNGATE" kompāniju grupas holdingā. Darbība holdinga sastāvā ļauj garantēt klientam praktiski jebkuru jautājumu atrisināšanu starptautisko kravas pārvadājumu jomā.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013