Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Uzņēmums SUNGATE organizē starptautiskus kravu pārvadājumus, izmantojot dzelzceļa, sauszemes un jūras transportu.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: piedāvājam optimālu transporta shēmu un maršrutu.

Konteineru vilciens

Regulārā konteinervilciena pakalpojumi - Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Ātrbojīgo kravu pārvadājumi

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Ekspedēšana Baltijas ostās

Mēs sniedzam kravas pieņemšanas, izvietošanas un tālākās nosūtīšanas pakalpojumus Latvijas , Lietuvas (Klaipēdas osta), Igaunijas un Krievijas ostās.

Kravu sertifikācija

Atļaujošo dokumentāciju ir iespējams noformēt gan kā muitas noformēšanas pakalpojumu komplektā ietilpstošu pakalpojumu, gan arī atsevišķi klientiem, kas vēlas saņemt kādu no dokumentu noformēšanas pakalpojumiem.

Muitas pakalpojumi

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus: kravas noformēšana visu veidu muitas režīmos, optimālo variantu atlase, palīdzība sertifikātu un higiēnas novērtējumu saņemšanā, fitosanitārās un vetkontroles iziešana.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai. Informāciju par minēto likmi saņemsiet pusdarbdienas laikā.

Pieteikums konteineru vilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai. Informāciju par pieprasīto likmi jūs saņemsiet pusdarbdienas laikā.

Par uzņēmumu

OOO "SUNGATE" savu darbību uzsāka 1996. gadā. Tā ietilpst "SUNGATE" kompāniju grupas holdingā. Darbība holdinga sastāvā ļauj garantēt klientam praktiski jebkuru jautājumu atrisināšanu starptautisko kravas pārvadājumu jomā. Mēs uzņemamies atbildību par visiem ar kravas pārvadājumiem, pārkraušanu, uzglabāšanu, apdrošināšanu, muitas dokumentu noformēšanu un juridisko atbalstu saistītajiem darbiem.

Uzņēmumam ir gan pieredze, gan visas nepieciešamās zināšanas maršruta un kravas piegādes īstenošanas veida izstrādei saskaņā ar klienta individuālajām vēlmēm un prasībām. Plašā pārvadājumu ģeogrāfija ļauj mums piedāvāt katram klientam viņa vēlmēm atbilstošu maršrutu, lai optimizētu pārvadājumu un muitas dokumentu noformēšanas izmaksas, termiņus utt.

Mūsu partneri

17.04.2015

SIA „SUNGATE” piedalās 20. starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē „TRANSRUSSIA 2014”, kura notiks no 21. līdz 24. aprīlim Maskavā Tirdzniecības – izstāžu kompleksā TIK „CROCUS EXPO”.

01.12.2014

2014. gada 29. novembrī 14:44 no Ustjlugas ostas savā pirmajā reisā devās Paātrinātais Konteinervilciens. 1. decembrī, agri no rīta, tas ieradās ''Freight Village Vorsino'' terminālā.

04.04.2014

SIA „SUNGATE” piedalās 19. starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē „TRANSRUSSIA 2014”, kura notiks no 22. līdz 25. aprīlim Maskavā Tirdzniecības – izstāžu kompleksā, korpuss 2 (TIK „CROCUS EXPO”).

03.06.2013

SIA „SUNGATE” piedalīsies starptautiskajā kravu pārvadājumu un loģistikas izstādē „TRANSPORT LOGISTIC”, kas notiks no 2013.gada 04.jūnija līdz 07.jūnijam Minhenē (Vācija).