Mājās / Mūsu pakalpojumi / Kravu transportēšana

Kravu transportēšana

Uzņēmums SUNGATE organizē starptautiskus kravu pārvadājumus, izmantojot dzelzceļa, sauszemes un jūras transportu.

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: piedāvājam optimālu transporta shēmu un maršrutu. SUNGATE atbildību klientu priekšā apdrošina savstarpējās apdrošināšanas uzņēmums TT Club.

Mūsu specializācija ir ātri bojājošos kravu pārvadājumi refrižeratoru konteineros pa dzelzceļu, lejamu ķīmisku un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana speciālos bulk tipa konteineros, konteineru pārvadājumi, nestandarta kravu un riteņu tehnikas pārvadājumi, projektu kravas.

Mūsu mērķis ir katram klientam piedāvāt drošu un pilnu transporta un loģistikas pakalpojumu paketi. Nodrošināt kvalitatīvu kravas piegādi visīsākajā laikā, pilnībā pārvaldot visus transporta ķēdes elementus.

Ātrbojīgo kravu transportēšana

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Ātrbojīgo kravu pārvadājumus veic, izmantojot uzņēmuma refrižeratoru sakabju vilcienus, kas sastāv no 40’ HC refrižeratoru konteineriem, kuri ir novietoti uz īpaši aprīkotām pielāgotām platformām, un dīzeļģeneratora vagona. Elastīgā refrižeratoru konteineru vilciena izveides sistēma ļauj pārvadāt kravu partijas no 20 līdz 550 tonnām uz vietām vairāk nekā deviņu tūkstošu kilometru attālumā un pastāvīgi uzturēt uzdoto temperatūras režīmu.

Lejamkravu transportēšana

Uzņēmums SUNGATE piedāvā pilnu pakalpojumu komplektu lejamkravu transportēšanai: nebīstamā ķīmija un dažādu UN bīstamības klašu ķīmiskā produkcija, sašķidrinātās gāzes, šķidri pārtikas rūpniecības produkti. Pārvadājumus veic tanku konteineros, kas atbilst lejamkravu pārvadāšanas standartam.

SUNGATE nodrošina vajadzīgā tanku konteinera tipa un daudzuma piemeklēšanu un piegādi, optimālā transporta maršruta izstrādi, pavaddokumentu noformēšanu, aprīkojuma tīrīšanu un remontu

Ģenerālkravu transportēšana

Uzņēmums "SUNGATE" sniedz kravu ekspedīcijas pakalpojumus un organizē ģenerālkravu transportēšanu no jebkura reģiona uz jebkuru reģionu Eiropas, Āzijas un Amerikas valstīs. Ir iespējams izmantot jūras, dzelzceļa un sauszemes transportu. Tas iespējams, jo uzņēmuma rīcībā ir dažāda tipa konteineri un vagoni.

Konteineru pārvadājumu organizācijā ietilpst konteineru nogādāšana iekraušanai, muitas dokumentu noformēšana, jūras frakta samaksa, kravas pieņemšana un apstrāde Baltijas ostās, konteinera nosūtīšana pa dzelzceļu vai sauszemi.

Projektu kravu transportēšana

Mēs organizējam lielizmēra, nestandarata un smagsvara kravu pārvadājumus, izmantojot dzelzceļa, sauszemes, jūras un gaisa transportu.

Ņemot vērā kravas individuālās īpatnības un piegādes līgumu, uzņēmuma speciālisti sagatavo individuālu jebkuras sarežģītības pakāpes nestandarta un smagsvara kravu pārvadājumu plānu, vajadzības gadījumā veicot muitas dokumentu noformēšanu un kravas apdrošināšanu. Klienti jebkurā brīdī var iegūt operatīvu informāciju par kravas atrašanās vietu un pārvadājuma izpildes posmu.

Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: optimāla transporta plāna un maršruta izstrāde un realizācija, muitas un sanitāro formalitāšu izpildīšana, kravu dokumentu noformēšana, jūras krāvēju darbu organizēšana, vajadzības gadījumā organizējam kravas pagaidu nokraušanu un uzglabāšanu, apdrošināšana.

Konteineru vilciens

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Konteineru noma

Vadošo pasaules ražotāju konteineri ļauj uzturēt jebkuru kravas pārvadāšanai vajadzīgo režīmu.

Ritošā sastāva noma

SUNGATE ritošajā sastāvā ir 300 pielāgotas platformas un 30 dīzeļģeneratoru vagoni.

Remonta bāze

Kravu saglabātību, pirmkārt, refrižeratoru kravu, transportēšanas laikā garantē aprīkojuma augstais drošums.

Specializētā ritošā sastāva noma

SUNGATE piedāvā iznomāt sakabes refkonteineru pārvadāšanai.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Pieteikums konteinervilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai.

Par uzņēmumu

TOO "SG Rail" ietilpst "SUNGATE" kompāniju grupā. Uzņēmuma pamatspecializācija ir ekspeditoru pakalpojumu piedāvāšana Kazahstānas teritorijā. Sadarbojoties ar citām grupas kompānijām, uzņēmums organizē kravu piegādi no Eiropas, Ķīnas un Amerikas līdz kravas saņēmējiem Kazahstānā.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013