Mūsu pakalpojumi

Transportēšana

Uzņēmums SUNGATE organizē starptautiskus kravu pārvadājumus, izmantojot dzelzceļa, sauszemes un jūras transportu.

Ekspedēšana

Mēs nodrošinām pilnīgu uzticētās kravas pavadīšanu: piedāvājam optimālu transporta shēmu un maršrutu.

Konteineru vilciens

Regulārā konteinervilciena pakalpojumi - Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Konteineru noma

SUNGATE konteineru parkā ietilpst 300 40' HC refrižeratoru konteineri. Vadošo pasaules ražotāju konteineri ļauj uzturēt jebkuru kravas pārvadāšanai vajadzīgo režīmu. Labais tehniskais stāvoklis garantē kravas saglabātību.

Ritošā sastāva noma

SUNGATE ritošajā sastāvā ir 300 pielāgotas platformas un 30 dīzeļģeneratoru vagoni.

Remonta bāze

Kravu saglabātību, pirmkārt, refrižeratoru kravu, transportēšanas laikā garantē aprīkojuma augstais drošums. Par drošumu rūpējas uzņēmuma remonta bāze, kurā ir nodarbināti augstas klases speciālisti.

Refsakabju noma

SUNGATE piedāvā iznomāt sakabes refkonteineru pārvadāšanai. Sakabe sastāv no dīzeļģeneratora vagona, elektrificētam fitinga platformām ar vai bez refkonteineriem.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai. Informāciju par minēto likmi saņemsiet pusdarbdienas laikā.

Pieteikums konteineru vilcienam

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas ir nepieciešama konteinervilciena rezervācijai. Informāciju par pieprasīto likmi jūs saņemsiet pusdarbdienas laikā.

Par uzņēmumu

TOO "SG Rail" ietilpst "SUNGATE" kompāniju grupā. Uzņēmuma pamatspecializācija ir ekspeditoru pakalpojumu piedāvāšana Kazahstānas teritorijā. Sadarbojoties ar citām grupas kompānijām, uzņēmums organizē kravu piegādi no Eiropas, Ķīnas un Amerikas līdz kravas saņēmējiem Kazahstānā. Strādā ar refrižeratoru, lejamkravām un ģenerālkravām.

Mūsu partneri

17.04.2015

SIA „SUNGATE” piedalās 20. starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē „TRANSRUSSIA 2014”, kura notiks no 21. līdz 24. aprīlim Maskavā Tirdzniecības – izstāžu kompleksā TIK „CROCUS EXPO”.

01.12.2014

2014. gada 29. novembrī 14:44 no Ustjlugas ostas savā pirmajā reisā devās Paātrinātais Konteinervilciens. 1. decembrī, agri no rīta, tas ieradās ''Freight Village Vorsino'' terminālā.

04.04.2014

SIA „SUNGATE” piedalās 19. starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē „TRANSRUSSIA 2014”, kura notiks no 22. līdz 25. aprīlim Maskavā Tirdzniecības – izstāžu kompleksā, korpuss 2 (TIK „CROCUS EXPO”).

03.06.2013

SIA „SUNGATE” piedalīsies starptautiskajā kravu pārvadājumu un loģistikas izstādē „TRANSPORT LOGISTIC”, kas notiks no 2013.gada 04.jūnija līdz 07.jūnijam Minhenē (Vācija).