Mājās / Mūsu klientiem / Svara kategorijas aprēķins

Svara kategorijas aprēķins

Vagona kravas svara kategoriju nosaka atkarībā no aprēķinātās kravas masas saskaņā ar norādīto tabulu.

Sūtījuma aprēķinātā masa Svara kategorija
12t un mazāk 10t
No 13 līdz 16t 15t
No 17 līdz 23t 20t
No 24 līdz 26t 25t
No 27 līdz 31t 30t
No 32 līdz  36t 35t
No 37 līdz 40t 40t
No 41 līdz 46t 45t
No 47 līdz 51t 50t
No 52 līdz 55t 55t
56t un vairāk 60t

Ja vagons tiek piekrauts mazāk par minimālo svara normu, par kravas aprēķināto masu uzskata vagona piekraušanas minimālo svara normu.

Ja vagons tiek piekrauts vairāk par minimālo svara normu, par kravas aprēķināto masu uzskata kravas faktisko masu, kas noapaļota līdz pilnām tonnām, taču nav mazāka par svara kategorijas masu, kam pieder konkrētā krava.

Par kravas aprēķināto masu uzskata kravas faktisko masu, kas noapaļota līdz pilnām tonnām, turklāt 500 kg un vairāk tiek noapaļoti līdz pilnām tonnām, bet mazāk par 500 kg netiek ņemti vērā.

Mazu kravu gadījumā aprēķinātā kravas masa ir faktiskā kravas masa, kas noapaļota līdz pilniem 100 kg, ja kravas masa nepārsniedz 3300 kg. Ja kravas masa pārsniedz 3300 kg, par kravas aprēķināto masu uzskata kravas faktisko masu, kas noapaļota līdz pilniem 100 kg, taču nav lielāka par 5 tonnām.

Mūsu pakalpojumi

Termināls ''Mis Taka''

Termināla darbības pamatvirziens ir klientu tukšo konteineru apkalpošana. Termināla teritorija tiek pilnībā apsargāta.

Ekspedēšana

Šobrīd kompānija KU ''Mis Taka'' spēj nodrošināt pilnu transporta un ekspedēšanas pakalpojumu klāstu Uzbekistānas teritorijā.

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Ātrbojīgo kravu transportēšana

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Projektu kravu transportēšana

Mēs organizējam lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu dzelzceļa, jūras, gaisa un autopārvadājumus.

Lejamkravu transportēšana

Uzņēmums SUNGATE piedāvā pilnu lejamkravu transportēšanas pakalpojumu klāstu. Krava tiek pārvadāta tankkonteineros.

Ekspedēšana Baltijas ostās

Mēs sniedzam kravas pieņemšanas, izvietošanas un tālākās nosūtīšanas pakalpojumus Latvijas , Lietuvas (Klaipēdas osta), Igaunijas un Krievijas ostās.

Konteinervilciens ''Ustjlugas ekspresis''

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Par uzņēmumu

OOO ''Mis Taka'' savu darbību uzsāka 1995. gadā. Tā ietilpst ''SUNGATE'' kompāniju grupā. Uzņēmuma specializācija ir kravu pārvadājumi dažādu tipu konteineros ( refrižeratoru un tanku konteinerus ieskaitot) un citos dzelzceļa vagonos.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013