Mājās / Mūsu pakalpojumi / Termināls ''Mis Taka''

Termināls ''Mis Taka''

Kompānijas ''Mis Taka'' termināls atrodas 5 km attālumā no Taškentas apvedceļa (TKAD) Taškentas apgabala Jangijuļas rajonā.

Termināla darbības pamatvirziens ir klientu tukšo konteineru apkalpošana.

Terminālam ir atsevišķa dz/c piebrauktuve, kas ļauj piegādāt konteinerus gan ar dzelzceļa, gan autotransportu. Automašīnu piebrauktuves savienojas ar starptautiski nozīmīgajām 1. kategorijas M39 (Almati - Biškeka - Taškenta - Termēza) un M34 (Taškenta - Dušanbe) automaģistrālēm.

Termināla teritorija tiek pilnībā apsargāta.

Tukšo konteineru uzglabāšana

Termināla kopējā platība pārsniedz 8 ha, tāpēc tajā ir iespējams vienlaicīgi izvietot līdz 8000 TEU.

Termināls ir elektrificēts pa visu tā perimetru, kas ļauj pieslēgt tukšos refrižeratoru konteinerus elektropadeves tīklam.

Muitas noliktava

Atklātā tipa muitas noliktava ''Mis Taka'' piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu preču uzglabāšanai ''muitas noliktava'' un ''pagaidu uzglabāšana'' režīmos.

Muitas noliktava piedāvā preču uzglabāšanas, šķirošanas, nosvēršanas, iekraušanas-izkraušanas un citu ar precēm veicamo darbību pakalpojumus, kas ir iekļautas muitas režīmos ''muitas noliktava'' un ''pagaidu uzglabāšana''.

Atbildīga kravu uzglabāšana

KU ''Mis Taka'' termināls piedāvā atbildīgas kravas uzglabāšanas pakalpojumus brīvos, atklātos laukumos un slēgtā noliktavas telpā ar 230 kv.m lielu platību, nodrošinot visus tehniskos līdzekļus un diennakts apsardzi.

Salīdzinājumā ar noliktavas nomu atbildīgas uzglabāšanas pakalpojumam ir vesela virkne priekšrocību.

Stacijas pakalpojumi

1 km attālumā no termināla atrodas dz/c Urta-Aul. Staciju ar terminālu savieno dz/c, kura garums termināla teritorijā ir 350 metri, kas ļauj tajā vienlaicīgi izvietot vismaz 15 vagonus/platformas iekraušanas-izkraušanas darbu veikšanai.

Mūsu pakalpojumi

Termināls ''Mis Taka''

Termināla darbības pamatvirziens ir klientu tukšo konteineru apkalpošana. Termināla teritorija tiek pilnībā apsargāta.

Ekspedēšana

Šobrīd kompānija KU ''Mis Taka'' spēj nodrošināt pilnu transporta un ekspedēšanas pakalpojumu klāstu Uzbekistānas teritorijā.

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Ātrbojīgo kravu transportēšana

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Projektu kravu transportēšana

Mēs organizējam lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu dzelzceļa, jūras, gaisa un autopārvadājumus.

Lejamkravu transportēšana

Uzņēmums SUNGATE piedāvā pilnu lejamkravu transportēšanas pakalpojumu klāstu. Krava tiek pārvadāta tankkonteineros.

Ekspedēšana Baltijas ostās

Mēs sniedzam kravas pieņemšanas, izvietošanas un tālākās nosūtīšanas pakalpojumus Latvijas , Lietuvas (Klaipēdas osta), Igaunijas un Krievijas ostās.

Konteinervilciens ''Ustjlugas ekspresis''

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Par uzņēmumu

OOO ''Mis Taka'' savu darbību uzsāka 1995. gadā. Tā ietilpst ''SUNGATE'' kompāniju grupā. Uzņēmuma specializācija ir kravu pārvadājumi dažādu tipu konteineros ( refrižeratoru un tanku konteinerus ieskaitot) un citos dzelzceļa vagonos.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013