Muitas noliktava

Muitas noliktava

Atklātā tipa muitas noliktava ''Mis Taka'' piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu preču uzglabāšanai ''muitas noliktava'' un ''pagaidu uzglabāšana'' režīmos.

Muitas noliktava piedāvā preču uzglabāšanas, šķirošanas, nosvēršanas, iekraušanas-izkraušanas un citu ar precēm veicamo darbību pakalpojumus, kas ir iekļautas muitas režīmos ''muitas noliktava'' un ''pagaidu uzglabāšana''.

Piedāvājam uzglabāt sekojošu kategoriju preces:

  1. Automašīnas un to rezerves daļas.
  2. Rūpniecības iekārtas un to rezerves daļas.
  3. Sadzīves ierīces un tehnika.
  4. Būvmateriāli.
  5. Citas nepārtikas preces.

Noliktavu komplekss atrodas 5 kilometru attālumā no Taškentas, un ir savienots ar dz/c un automašīnu piebrauktuvēm (KU ''Mis Taka'' muitas noliktava savienojas ar starptautiski nozīmīgajām 1. kategorijas M39 (Almati - Biškeka - Taškenta - Termēza) un M34 (Taškenta - Dušanbe) automaģistrālēm).

Muitas noliktavu veido trīs atsevišķas noliktavu telpas ar kopējo platību 657 kv.m, kas ir aprīkotas ar ugunsdrošības un apsardzes signalizācijas sistēmām. Kompleksā ietilpst arī uzglabāšanas laukums un kravas autotransporta un spectehnikas stāvvietas, kurās var vienlaicīgi izvietot 15-25 vienības. Noliktava ir nodrošināta ar visiem nepieciešamajiem tehniskajiem līdzekļiem (autoceltni, buku celtni, autokrāveju, hidrauliskajiem palešu ratiņiem (roklu), preču svariem utt.). Muitas noliktava tiek apsargāta visu diennakti.

Visi pakalpojumi tiek sniegti visaugstākajā kvalitātē ar individuālu pieeju katram klientam. Kvalificēts personāls un mūsdienu tehniskais aprīkojums garantē patiešām kvalitatīvu Jūsu kravas apstrādi un tās drošu uzglabāšanu. Tas viss nodrošina augstu kravas apstrādes dinamiku katrā atsevišķā posmā - no kravas pieņemšanas noliktavā līdz pat tās nosūtīšanai. Uzņēmuma ilggadējā, noliktavas, muitas un transporta jomā gūtā, pieredze kalpo par garantiju piedāvāto pakalpojumu augstajai kvalitātei, kompleksajai pieejai un prasmei strādāt ar katra klienta individuālajām vēlmēm.

Šo pakalpojumu sniedz arī citi reģionālie ofisi:

  • Reģionālais ofiss Uzbekistānā(atvērtā lapa)

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem

 

СП "MIS TAKA"
33, ул.Дурмон Уйли, 100125, Ташкент, Узбекистан
Tālr.: (+998 71) 2621868, 2621872
Fakss: (+998 71) 2621868, 2621872
E-pasts: mistaka@mistaka.uz

Saistītie pakalpojumi

Stacijas pakalpojumi
Ekspedēšana Uzbekistānas teritorijā
Atbildīga kravu uzglabāšana
Multimodālie pārvadājumi

Informatīvie materiāli

Kravu klasifikācija
Vagonu klasifikācija
Konteineru klasifikācija
Mūsu pakalpojumi

Termināls ''Mis Taka''

Termināla darbības pamatvirziens ir klientu tukšo konteineru apkalpošana. Termināla teritorija tiek pilnībā apsargāta.

Ekspedēšana

Šobrīd kompānija KU ''Mis Taka'' spēj nodrošināt pilnu transporta un ekspedēšanas pakalpojumu klāstu Uzbekistānas teritorijā.

Transportēšana

Mūsu specializācija ir ātrbojīgo kravu dzelzceļa pārvadājumi refrižeratoru konteineros, lejamo ķīmisko un pārtikas produktu transportēšana tanku konteineros, beramkravu transportēšana specializētajos bulk konteineros, konteineru pārvadājumi, negabarīta kravu un riteņu tehnikas pārvadāšana, projektu kravas.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, Krievijas Federācijas, Kazahstānas, Vidusāzijas un citu NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Ātrbojīgo kravu transportēšana

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Projektu kravu transportēšana

Mēs organizējam lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu dzelzceļa, jūras, gaisa un autopārvadājumus.

Lejamkravu transportēšana

Uzņēmums SUNGATE piedāvā pilnu lejamkravu transportēšanas pakalpojumu klāstu. Krava tiek pārvadāta tankkonteineros.

Ekspedēšana Baltijas ostās

Mēs sniedzam kravas pieņemšanas, izvietošanas un tālākās nosūtīšanas pakalpojumus Latvijas , Lietuvas (Klaipēdas osta), Igaunijas un Krievijas ostās.

Konteinervilciens ''Ustjlugas ekspresis''

Priecājamies piedāvāt mūsu klientiem regulārā konteinervilciena pakaplojumu, kura operators mēs esam, maršrutā Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai.

Par uzņēmumu

OOO ''Mis Taka'' savu darbību uzsāka 1995. gadā. Tā ietilpst ''SUNGATE'' kompāniju grupā. Uzņēmuma specializācija ir kravu pārvadājumi dažādu tipu konteineros ( refrižeratoru un tanku konteinerus ieskaitot) un citos dzelzceļa vagonos.

Mūsu partneri

Uzticama partnerība ir viens no SUNGATE darba pamatprincipiem. Uzņēmums sadarbojas ar nozares profesionāļiem un atzītiem līderiem.

Jaunumi

17.04.2015 TRANSRUSSIA 2015
01.12.2014 Konteinervilciens uz ''Vorsino'' terminālu!
04.04.2014 TransRussia 2014
03.06.2013 Transport & Logistic 2013