Mūsu pakalpojumi

Termināls ''Mis Taka''

Termināla darbības pamatvirziens ir klientu tukšo konteineru apkalpošana. Termināla teritorija tiek pilnībā apsargāta.

Ekspedēšana

Šobrīd kompānija KU ''Mis Taka'' spēj nodrošināt pilnu transporta un ekspedēšanas pakalpojumu klāstu Uzbekistānas teritorijā.

Transportēšana

Uzņēmums SUNGATE organizē starptautiskus kravu pārvadājumus, izmantojot dzelzceļa, sauszemes un jūras transportu.

Tarifu apmaksa

Uzņēmums piedāvā dzelzceļa tarifu apmaksu kravām, kas tiek pārvadātas pa Baltijas valstu, NVS un Eiropas Savienības valstu teritorijām.

Ātrbojīgo kravu pārvadājumi

SUNGATE ir līderis refrižeratoru kravu transportēšanā caur Baltijas ostām.

Projektu kravu pārvadājumi

Mēs organizējam lielgabarīta, negabarīta un smagsvara kravu dzelzceļa, jūras, gaisa un autopārvadājumus.

Lejamkravu pārvadājumi

Uzņēmums SUNGATE piedāvā pilnu lejamkravu transportēšanas pakalpojumu klāstu. Krava tiek pārvadāta tankkonteineros.

Ekspedēšana Baltijas ostās

Mēs sniedzam kravas pieņemšanas, izvietošanas un tālākās nosūtīšanas pakalpojumus Latvijas , Lietuvas (Klaipēdas osta), Igaunijas un Krievijas ostās.

Konteineru vilciens

Regulārā konteinervilciena pakalpojumi - Ustjlugas osta - Maskava - Ustjlugas osta, ar tālāko piegādi no dzelzceļa termināla Maskavā līdz klienta durvīm un ar tukšā konteinera atgriešanu Ustjlugas ostā.

Likmes pieprasījums

Šajā veidlapā jānorāda informācija, kas nepieciešama pārvadājuma likmes aprēķināšanai. Informāciju par minēto likmi saņemsiet pusdarbdienas laikā.

Par uzņēmumu

OOO ''Mis Taka'' savu darbību uzsāka 1995. gadā. Tā ietilpst ''SUNGATE'' kompāniju grupā. Uzņēmuma specializācija ir kravu pārvadājumi dažādu tipu konteineros ( refrižeratoru un tanku konteinerus ieskaitot) un citos dzelzceļa vagonos. Pārvadājumu ģeogrāfija ir ļoti plaša un ietver sevī kravu pārvadājumus no Amerikas, Krievijas un Eiropas, izmantojot jūras, dzelzceļa un sauszemes transportu. Uzņēmumam pieder savs konteineru termināls ar kopējo platību 9 ha , kurā var vienlaicīgi uzglabāt līdz 6000 TEU. Ir pieejama arī muitas zona un iespēja izvietot dažādu veidu kravas uzglabāšanai. Termināls robežojas ar Urtaaulas dzelzceļa staciju. OOO ''Mis Taka'' strādā pretimnākošu un augsti profesionālu darbinieku kolektīvs.

Mūsu partneri

17.04.2015

SIA „SUNGATE” piedalās 20. starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē „TRANSRUSSIA 2014”, kura notiks no 21. līdz 24. aprīlim Maskavā Tirdzniecības – izstāžu kompleksā TIK „CROCUS EXPO”.

01.12.2014

2014. gada 29. novembrī 14:44 no Ustjlugas ostas savā pirmajā reisā devās Paātrinātais Konteinervilciens. 1. decembrī, agri no rīta, tas ieradās ''Freight Village Vorsino'' terminālā.

04.04.2014

SIA „SUNGATE” piedalās 19. starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē „TRANSRUSSIA 2014”, kura notiks no 22. līdz 25. aprīlim Maskavā Tirdzniecības – izstāžu kompleksā, korpuss 2 (TIK „CROCUS EXPO”).

03.06.2013

SIA „SUNGATE” piedalīsies starptautiskajā kravu pārvadājumu un loģistikas izstādē „TRANSPORT LOGISTIC”, kas notiks no 2013.gada 04.jūnija līdz 07.jūnijam Minhenē (Vācija).